The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Kirloskar 

Kirloskar adı mühendislik sektöründe kalite ve güvenilirlik ile eş anlamlıdır. Hindistan'da  sanayi devrimi Kirloskar grubun 120 yıl süren yolculuk sırasında faaliyete başlamış ve her alanda önemli katkılar sağlamıştır.  Kirloskarın   müşteri odaklı olması  sektörde kalitesinin ve adını yüceltmiştir. Dünyanın en büyük amonyak kompresör üreticisi durumunda olan ayrıca  İngiliz Howden firması ile vidalı amonyak kompresör grup üretimi yapmaktadır.

Kirloskar Pnömatik Company Ltd (KPCL) çekirdek grup şirketlerinden biridir. KPCL  Shri Shantanurao Kirloskar başkanlığında 1958 yılında kurulmuştur. TÜV NORD tarafından 2007: 2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001 KPCL Entegre Yönetim Sistemi (EYS) ISO 9001 Belgeleri için onaylanmıştır.

Şirket Hava Kompresörleri ve Havalı El Aletleri üretimi ile faaliyete başlamıştır. Yeni ürün hatları daha sonra İklimlendirme ve Soğutma sistemleri, Deniz HVACR, Proses Gazı sistemleri ve Hidrolik Enerji Nakil makineleri dahil olmak üzere birçok alanda üretim yapmaktadır.  Şirket ayrıca, Sistem Mühendisliği ve Anahtar Teslimi Proje uzmanlık alanında marka bir isim olmuştur.

 

Yıllar geçtikçe, Kirloskar Pnömatik Company Ltd çeşitli sanayi sektörlerinin talepleri karşılamak için yukarıdaki kategorilerde çeşitli sofistike ve yüksek teknoloji ürünleri geliştirdi. KPCL şirketi  lider  global şirketlerle ortak girişimler ve teknoloji ortaklıkları kurdu. Sürekli kalite ve güvenilirlik için en yüksek standartlarını korumak için devamlı kendini güncellemektedir.

Online bookmaker Romenia bet365